دانلود ذخیره کردن و فرستادن برنامه های نصب شده بر روی گوشی

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید برنامه های نصب شده بر روی موبایلتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید! توسط برنامه "ذخیره ساز برنامه" به راحتی می توانید از بازی ها و برنامه های نصب شده بر روی گوشیتان نسخه خام Apk تهیه کنید! بهترین راه برای ذخیره فادانلود ذخیره کردن و فرستادن برنامه های نصب شده بر روی گوشی|50009914|e-status|ارسال برنامه های نصب شده,ارسال, برنامه های ,نصب شده,نصب,ارسال فایل,APK
این فایل درباره ی دانلود ذخیره کردن و فرستادن برنامه های نصب شده بر روی گوشی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید برنامه های نصب شده بر روی موبایلتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید! توسط برنامه "ذخیره ساز برنامه" به راحتی می توانید از بازی ها و برنامه های نصب شده بر روی گوشیتان نسخه خام Apk تهیه کنید!بهترین راه برای ذخیره فایل نصبی برنامه ها دانلود شده از گوگل مارکت و بازار"ذخیره ساز برنامه" یک برنامه بسیار کاربردی در زمینه استخراج و ارسال فایلهای نصب شده بر روی گوشی می باشد. در واقع شما با کمک این برنامه قادر خواهید بود تا تمامی برنامه هایی را که بر روی آندروید خود نصب کرده اید و فایل اصلی آن را ندارید استخراج کنید و آنها را بصورت فایل نصبی APK بر روی گوشی ذخیره کنید و در مواقع نیاز از آنها استفاده کنید. همچنین شما می توانید فایلهای نصب شده را تنها با یک کلیک از طریق بلوتوپ, ایمیل و سایر نزم افزارهای اشتراک گذاری برای دوستان خود ارسال کنید. کافیست در این نرم افزار بر روی فایلهای نصب شده کلیک کرده و آنها را ارسال و یا بصورت APK ذخیره کنید.پس از دانلود و نصب نرم افزار آن را اجرا نمایید!


مانند تصویر زیر برنامه ها را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

به فایل منیجر گوشی رفته و می بینید که یک پوشه به اسم AppSaverایجاد شده است.پوشه را باز کنید و برنامه هایی که شما انتخاب کرده بودید با فرمت Apk در آن قرار دارند.از این به بعد برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید!


فرستادن برنامه های نصب شده بر روی گوشی با ذخیره ساز برنامه نسخه طلاییمطالب دیگر:
🔗جزوه حقوق هوایی توپچی🔗قوانين هندبال🔗قوم آريايی🔗قیام 15 خرداد ، زمینه‏ساز انقلاب اسلامی🔗کاربرد اصول يادگيري تجربي در آموزش پرورش کرم ابريشم به زبان روستايي 13 ص🔗کاربرد انواع ترکيبات اروماتيک در صنايع غذايي 9 ص🔗کاربرد اولترا سونيک در صنايع غذايي و بسته بندي در صنايع غذايي 30 ص🔗کاربرد شیمی در ساخت محصولات مورد استفاده در زندگی🔗کاربرد گیاهان قندی در زراعت 22 ص🔗کارگردانی🔗کاستی های آموزش🔗کامپیوتر 5 ص🔗کدوی تخم کاغذی 4 ص🔗کدوی تخم کاغذی🔗کروز کنترل چیست و چگونه کار می کند 9 ص🔗کشاورزی 10 ص🔗کشت گوجه فرنگی گلخانه ای🔗کشيش بزرگ تگزاس چگونه مسلمان شد؟🔗کلروز (زردی ) در افراهای رشد کرده در مزرعه 10 ص🔗کنتاکتورها🔗کنترل غیر شیمیایی علفهای هرز در سیستمهای کشاورزی طبیعی 43 ص🔗کنترل موجودی و تاثیر آن برسود آوری 10 ص🔗کنجاله بذرپنبه🔗کنسرو سازی 18 ص🔗کود دهی و جوانه پاشی پسته 4 ص